آزادی بیان - سخنرانیهای دکتر حسن عباسی

سخنرانیهای دکتر حسن عباسی

تقابل انسان محوری ليبراليسم با مكتب خدامحور اسلام
ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٦/۱۱  کلمات کلیدی:

رئيس مركز برسي هاي دكترينال امنيت بدون مرز در همايش "اسلام، صهيونيسم، آخرالزمان" كه توسط كانون فرهنگي امام رضا(ع) ترتيب داده شده بود، به تشريح برخي مسائل مرتبط با آخرالزمان پرداخت.
به گزارش رجانيوز، حسن عباسي با اشاره به فيلم نارنيا از آخرين محصولات سينماي هاليوود و سينماي شيطان پرستي كه هفته گذشته (ايام نيمه شعبان) از شبكه 3 سيما پخش شد، گفت: داستان فيلم در واقع انتظار شيطان آخر از شياطين اربعه غرب است. "لوسيفر: لوسي" كه در نهايت قرار است ظهور كند و نظم جهاني را برقرار نمايد.
اين پژوهشگر خاطرنشان كرد: غرب در رويكرد جديد به دنبال سلسله جريانات شيطان پرستي و جن پرستي است. فيلم هاي هري پاتر، نارنيا، كنستانتين و... نيز كه متأسفانه از سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش مي شوند، در اين زمينه القائات صريحي دارند.
وي با اشاره به تجمع 500 نفر از كشيشان كليساي كاتوليك در شهر مكزيكوسيتي جهت بررسي رشد شيطان گرايي افزود: اين افراد همگي پديده هري پاتريسم را ريشه اصلي تمام اين جريانات دانستند. با اين حال كتاب هاي و فيلم هاي هري پاتر، جزء پرفروشترين محصولات در سطح كشور ما مي باشد.
عباسي با انتقاد شديد از صدا و سيما اظهار داشت: در اين رسانه گاه، آگاهانه يا ناآگاهانه به جرياناتي كه كمپاني هاي صهيونيزم به دنبال آن هستند دامن زده مي شود. در فيلم كنستانتين چهره اي كريه از فرشتگان مقرب الهي (شخصيت گابريل: جبرائيل) به نمايش گذاشته شده است و در مقابل چهره اي زيبا از آخرين شيطان (لوسيفر) نمايش داده مي شود.
وي در ادامه به فلسفه هاي جديد در زمينه دين و انسان پرداخت و گفت: غرب در مقابل اديان خدا محور، فلسفه تئوري زندگي انسان محور را مطرح ساخته است و مفاهيم جعلي مثل حقوق بشر (Human Rights) را نيز در همين راستا ايجاد كرده و در مقابل مفاهيم الهي مانند "حق" نشانده است حال آنكه كلمه "حق" هيچگونه معادلي در فرهنگ غرب ندارد و اصطلاح Right  نيز برگردان كلمه "راست" در زبان فارسي است.
اين كارشناس مسائل استراتژيك يكي از وظايف دوران آخرالزمان را احياي مفاهيم قرآني دانست و افزود: با اين ابتكار، مي توان در مقابل غرب كه مي خواهد سند حقوق بشر را به عنوان آئين و روش انسان محور به مردم سراسر جهان تحميل نمايد، ايستاد.
وي ادامه داد: ذيل مكتب انسان محور، ايدئولوژي هايي نيز نظير ليبراليسم و سوسياليسم شكل گرفت كه متأسفانه تعدادي از عناصر داخلي كه 16 سال قدرت اجرايي مملكت را در دست داشتند نيز به جرگه آنان پيوسته و خود را ليبرال دموكرات مسلمان! معرفي مي كنند و اسلام را فاقد ساختار اقتصادي، سياسي مي دانند.
عباسي با اشاره به نسخه غرب براي ديگر كشور ها تحت عناوين حقوق بشر، جامعه مدني و...، تأكيد كرد: در هيچ يك از كشورهاي غربي وزارت خانه حقوق بشر وجود ندارد. حال آنكه اولين وزارت خانه اي كه اشغالگران در عراق تأسيس كردند، وزارت جامعه مدني بود و جزء اصلي ترين معاونت هاي رياست جمهوري افغانستان معاونت حقوق بشر مي باشد.
وي همچنين اظهار داشت: در كشور ما نيز عده اي طي 8 سال با پول بيت المال به دنبال چنين ساختارهايي بودند و حتي يكي از كانديداهاي رياست جمهوري در تبليغات خود، تشكيل معاونت حقوق بشر را وعده مي داد غافل از اينكه، آنان كه اين نسخه را در آن سوي دنيا تجويز مي كنند، خود ذره اي به آن اعتقاد ندارند.
رئيس مركز برسي هاي دكترينال امنيت بدون مرز در ادامه به بررسي مسائل داخلي و اقدام اخير امريكا در تروريست خواندن سپاه پاسدارن اشاره كرد و ضمن محكوم كردن آن، تأكيد كرد: سپاه پاسداران، نهادي مردمي و در راستاي فرمايشات امام و مقام معظم رهبري سازماني منسجم است.

 وي با اشاره به جنگ افروزي هاي آمريكا و آثار خونين مدرنيته، درباره حمايت آمريكا از گروه هاي تروريستي اشاره گفت: چگونه آمريكا از تروريسم دولتي اسرائيل حمايت مي كند و در عين حال به سپاه پاسداران كه يك نهاد انقلابي است، عنوان گروهك تروريستي را اطلاق مي كند؟!
در ادامه اين همايش، عباسي به سوالات حاضران پاسخ گفت.                    منبع


 
آنفولانزاي نيويوركي
ساعت ٧:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٦/۱۱  کلمات کلیدی:

 

آنفولانزاي نيويورکي ششمين دکترين از دکترين هاي آمريکا عليه ايران از سال 1380 پس از مطرح شدن ايران ٬ عراق کره شمالي به عنوان محور شرارت ميباشد . پنج دکترين سابق ناکارآمد از آب در آمد . دکترين هاي هويج و چماق ، پليس خوب پليس بد، مکانيسم ماشه ، شک و بهت و بالاخره دکترين قورباغه که توسط دکتر شانون براي رايس نوشته شد و در آن قرار بود با توجه به فرض اينکه فرانسوي ها قورباغه را با شرايط  خاصي مي پزند جهان پيرامون ايران ميجوشيد و ايران نيز به مرور مي بايست آبپز گردد ، که اين مسئله محقق نشد.
اما با توجه به اينکه ايالات متحده در راستاي سياست هاي بلند مدت خويش و همسو با استعمار پير يعني انگليس در طي بيست و هشت سال اخير اقداماتي را طرح ريزي نموده و لذا در حالتي که ديگر به بن بست رسيده است آخرين تير ترکش خويش را رو نمود که ازآن به عنوان دکترين آنفولانزاي نيويورکي ياد مي شود . روز دوم فروردين ماه سال جاري کميسيون مالي کنگره آمريکا با دعوت از مسئول بخش ايران وزارت امور خارجه آمريکا(معاون وزير امور خارجه )آقاي نيکلاس برنز در مورد اينکه رفتار آينده آمريکا در برابر ايران چگونه خواهد بود از وي سئوال نمودند که وي در پاسخ به اين سئوال، دکترين جديد آمريکا نسبت به ايران را تشريح نمود. وي با اذعان به اين که اتحاد و انسجام و در صحنه بودن مردم ايران خنثي کننده دکترين هاي سابق ايالات متحده بوده دکترين جديد ايالات متحده را حمله به اين مسئله دانست و تاکيد کرد اين دکترين حاصل کاشته هاي ما در چند سال اخير در ايران بوده و مي بايست هم اکنون از اين امکان که در ايران فراهم آورديم استفاده نمائيم . لذا راه حل ارائه شده در برابر ايران پاشاندن بذر نفرت در قلب مردم ايران توسط نيکلاس برنز در کنگره مطرح گرديد که نام آنفولانزاي نيويورکي به خود گرفت.

دانلود سخنرانيها
    :    قسمت اول             قسمت دوم                   منبع