آزادی بیان - سخنرانیهای دکتر حسن عباسی

سخنرانیهای دکتر حسن عباسی

اطلاع رسانی
ساعت ٩:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٤  کلمات کلیدی:

دکتر عباسی شنبه ٢۶ تیر ماه در برنامه امروز دیروز فردا  در شبکه ٣ حضور پیدا می کند

این تیتری بود که در برنامه شبکه ٣ روز چهارشنبه به صورت زیرنویس دیدم اما در رجانیوز هم گزارش زیر آمده .اینکه واقعآ شنبه یا یکشنبه برنامه ای با حضور دکتر عباسی باشد بنده بی اطلاعم ، فقط دو خبری را که دیدم برای شما علاقمندان قرار دادم

برنامه «دیروز، امروز، فردا» یکشنبه (27 تیرماه) با موضوع «تهاجم فرهنگی و شبکه‌های فارسی‌زبان» به روی آنتن می‌رود.

علی زاهدی، تهیه‌کننده این برنامه در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام خبر بالا خاطرنشان کرد: به احتمال بسیار برنامه‌ی «دیروز، امروز، فردا» تا ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد و پس از آن این برنامه به پایان می‌رسد.

او از نقش رسانه‌ها در تهاجم فرهنگی به عنوان موضوعی یاد کرد که به احتمال زیاد در قسمت‌های باقیمانده در برنامه‌ی «دیروز، امروز، فردا» دنبال می‌شود.

زاهدی گفت: موضوع تهاجم فرهنگی و شبکه‌های فارسی‌زبان هفته گذشته با حضور حسن عباسی در برنامه‌ی «دیروز، امروز، فردا» به بحث گذاشته شد که یکشنبه این هفته با حضور یک مهمان جدید که تا پایان امروز حضور وی قطعی می‌شود، دنبال خواهد شد.

تهیه‌کننده «دیروز، امروز، فردا» با بیان این‌که برنامه‌ی یکشنبه شب در دو بخش پخش خواهد شد، در این زمینه اظهار داشت: آغاز برنامه ساعت 21 خواهد بود که یک ساعت به طول می‌انجامد، پس از آن پخش اخبار را خواهیم داشت و مجددا از ساعت 22و 15 دقیقه تا ساعت 23 «امروز، دیروز، فردا» پخش خواهد می‌شود.

برنامه زنده «دیروز، امروز، فردا» کاری از گروه اجتماعی و اقتصادی شبکه سه سیما است و اجرای آن را یامین‌پور بر عهده دارد.