دکترين و اصلاحات حسينی

به مناسبت ایام محرم و عاشورا فایل صوتی جلسه تدریس دکتر عباسی در خصوص دکترین اما حسین را برای استفاده شما عزیزان در وبلاگ قرار داده ام البته مربوط به سال ۸۲-۸۳ است و به بیان و تبیین تطبیقی دکترین امام حسین (ع)و شرایط روز جامعه که در شرایط امضای پروتکل الحاقی و سرنهادن به مواردی فراتر از آن در برابر خواست شورای امنیت و همچنین رسوخ تفکر التقاطی غرب در اندیشه ایرانی -اسلامی بود می پردازند .در خصوص امام حسین و خط مشی سیاسی تفکر حسینی ۲-۳ جلسه دیگر هم بحث کرده اند که به زودی آنها را هم برای استفاده شما قرار می دهم.

دکترین حسینی-الف            دکترین حسینی-ب             دکترین حسینی-ج

                                              قیام حسینی

                                          جامعه حسینی

/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزادی بيان

سلام . آزادی بيان شعار زيبايی است و اتفاقآ چون انحراف در اون به وجود آوردن من هم اين اسم رو گذاشتم که تلاشی باشه در جهت پاک کردن زنگار از اين شعار زيبا

علي - ع

شما ها مي خواهيد از يك آدم ساختگي يك چهره اصيل بسازيد؟ جور در نمي آيد۰ حسن عباسي دانش مسائل استراتژيك را ندارد، حرفهاي او طرفداراني مانند مسعود رجوي خواهد ساخت آن هم در قشر بي سواد و سالهاي اوليه نوجواني و جواني ، استعداد هاي جوانان مسلمان اين كشور را بازيچه هواهاي نفساني نكنيد در قيامت بايد پاسخگو باشيد۰

حسينی

جناب آقای علی -ع باعرض معذرت اگرشما واقعآبه قيامت اعتقاد داريد چراخودازروی هوای نفس حرف ميزنيد؟آيا اين آيه رانشنيده ايدکه:«ولاتقف ماليس لک به علم»؟چراچيزی را که به آن علم نداری ازروی هوای نفس وبدون کمترين مطالعه وتحقيق بيان ميکنی؟لابد تصورميکنی جنابعالی ازحساب وکتاب روزقيامت معافی واين سوال وجواب قيامت فقط متعلق به طرفداران جناب دکتر عباسی است؟امروزه دردنيای الکترونيک پی بردن به اينکه کسی دانش مورد ادعا را دارد يانه کاردشواری نيست.لابد فکرکرديدغربيها ازاوچيزی گرفته اند که اوراکسينجرجهان اسلام لقب داده اند.؟!متاسفانه حرفهای شما آنقدر سخيف وساده لوحانه است که حتی ارزش پاسخ دادن رانيز نداردولی به هرحال اين احتمال رادادم تاشايد جوان ساده وبی تجربه ای بامشاهده ی اينکه حرف ازقيامت وپاسخگويی زده ايد تصورکند يک فرد معتقد به قيامت پس ازتحقيق به نتيجه ی فوق رسيده ودچارشبهه شود.لازم بود دراين حد پاسخ داده شود.

آزادی بيان

جناب علی-ع / يک روز ناشنوايی به کنسرت پيانيست مشهوری می ره .در پايان کنسرت از او سوال می کنن که چطور بود و جواب می ده: کلی جمعيت کلی پول دادن تا بيان به يه نفر که خودش رو روی صندلی تکون می داد و برا اينکه از رو صندلی نيفته دستش رو روی يک سری کليد های سياه سفيد می گذاشت نگاه کنن ./ راستی از نظر شما دکتر عباسی دستش رو روی کليد های سياه و سفيد نمی زاره؟!!

جوابهای خوبی به (علی)داده شده من هم موافقم البته علت اين حرفها روشنه خوب حرفهای دکتر عباسی زياد با خواسته های نفس انسان جور در نمیاد معلومه ادم تو خونش بشینه و زندگیشو بکنه راحتتره تا اینکه با جان و مال در راه خدا جهاد کنه ؟؟ ادم از جنسای خارجی استفاده کنه راحتتره تا اينکه برای حفظ عزتش جنسای خارجی رو تحريم کنه؟؟!! اينها حرفها و توجيهاتی هستن که نفس ما و شيطان برای ما مياره تا ما رو از اصول و فروع دين دور بکنه که يکی از فروع مهم دين جهاده. بلاخره ما اگه مسلمونيم و دينمون برامون مهمه نبايد هر کس که يه حرفی مخالفه هوای نفس ما ميزنه رو تکفيرش کنيم به خاطر راحت طلبی خودمون. دکتر عباسی هم حرف غير منطقی يا خلاف شرعی نزده يه کم رو حرفاش فکر کن داداش من.

هايده محمدی

مرگ بر جمهوری اسلامی -- گسترده باد جنبش آزادی زن

مجتبی

به نام خدا سلام علیکم با مطلبی با عنوان آماده ای در مورد ادامه راه بروزم . ومن الله التوفیق

حسينی

خطاب به سران تشکيلان منحوس فراماسونری درسراسرجهان که امثال خانم هايده محمدی وبسياری اززنان ساده لوح ديگررافريب داده اند: «قل موتوابغیظکم»

عبد

وبلاگ بروز شد....