حسن عباسی در همایش

ارومیه - خبرگزاری مهر: رئیس مرکز بررسی های دکترینال کشور گفت: در بهره برداری از گزارش البرادعی باید اعتدال رعایت شود زیرا ممکن است در آینده از طرف البرادعی و آژانس گزارشی منعکس شود و مورد حمایت ایران باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عباسی ظهر امروز در همایش "جهان عاری از سلاح هسته ای" در ارومیه افزود: گزارش آژانس بیانگر این است که اطلاعات داده شده توسط ایران با واقعیت ها تطبیق دارد و نکته دیگر اذعان آژانس به همکاری ایران با جامعه بین المللی و پاسخگو بودن آن است که از دو طریق ارائه اطلاعات مورد نیاز به آژانس و اجازه بازرسی به تیم های آژانس است.

 وی خاطرنشان کرد: بی تردید این گزارش در فضای دولت ها و ملت ها تاثیر بسزایی دارد و با آگاهی که این گزارش در مورد پرونده هسته ای به جامعه جهانی می دهد، شاهد تغیییر دیدگاه ها و تغییر روندهای بیشتری خواهیم بود.

همچنین این گزارش به طور قطع در روند تصمیم گیری شورای امنیت و گزارش های این نهاد تاثیرگذار خواهد بود.

وی گزارش البرادعی را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: کشورهای دنیا باید از طریق انعقاد پیمان های جهانی و فشار افکار عمومی دارندگان سلاح های هسته ای را خلع سلاح و امنیت جهانی را تامین کنند.

عباسی دستیابی و موفقیت جوانان و دانشمندان ایران در عرصه های مختلف علمی را از عوامل توطئه استکبار به خصوص امریکا دانست و عنوان کرد: جوانان ایران اسلامی باید با تدوام این موفقیت ها کشور را به سطوح بالای صنعتی، علمی و اقتصادی در دنیا برسانند.

این همایش که با حضور اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان و تعدادی از مدیران و مسئولان استانی برگزار شد، حاضران به بحث و تبادل نظر درباره انرژی هسته ای پرداختند
                                                                             ۱۳۸۶/۰۸/۲۹

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

سایت دیگری درباره موارد مطرح شده توسط دکتر عباسی نوشته :

به گزارش خبرنگار اورمونيوز حسن عباسی يكی از تئوريسين های مشهور طيف افراطی اصولگرايان كه به دعوت جامعه اسلامی دانشجويان دانشگاه اورميه به اين شهر سفر كرده بود٬ در سخنرانی چند شب پیش خود در مسجد حاج علی اشرف اورميه٬ حركت آذربايجان را ساخته آمريكا توصیف كرد.

موضوع سخنرانی حسن عباسی سياستهای آمريكا و عملكرد ضعيف مسئولان جمهوری اسلامی بود. او در بين سخنانش به مسائل آذربايجان نيز اشاره نموده و آن را بخشی از سياستهای آمريكا ارزيابی كرد. عباسی همچنین با بالا بردن انگشتان دست خود به علامت بوزقورد (بوزقورد یا گرگ خاکستری از زمانهای قدیم در میان تورکها به عنوان یک سمبل شناخته شده است) اشاره كرده و اظهار داشت: “اين علامت، علامت شيطان است و طرفداران آن شیاطینی هستند كه می خواهند تفرقه انداخته و سياست هاي امريكا به پيش ببرند.”

به عقیده فعالان سیاسی اروميه سفر حسن عباسی كه سخنرانی افراطی و بلند پروازانه او زبانزد محافل سياسی است٬ با انتخابات ۲۴ اسفند مجلس در ارتباط نزديك می باشد.

::::: البته این فعالان سیاسی ظاهرآ از سفرهای دکتر عباسی و سایر سخنرانی های ایشان بی اطلاعند چون در تمام طول سال بی وقفه دکتر عباسی در اکثر دانشگاههای کشور جلسات سخنرانی و پرسش و پاسخ دارند و این حضور در دانشگاه ها ربطی به نزدیکی انتخابات ندارد .

/ 4 نظر / 28 بازدید
خرابه شام

عید بر شما مبارک رقص قشنگ نور امشب چه دیدنی ست آواز شاد باد امشب شنیدنی ست عید است و عطر گل پیچیده در هوا بوی خوش گلاب پر کرده سینه را گلبوته های شمع روییده هر کجا می ریزد اشک شوق یک غنچه بی صدا گلدسته ها همه غرق ستاره هاست هر گوشه حرم فریاد «یارضاست» وقت زیارت است پر می کشد دلم همراه کفتران من می روم حرم

سيد شهاب

سخرانی استاد دکتر حسن عباسی در دانشگاه تهران زمان: ۱۴ آذر ساعت ۱۴ موضوع: من امپرالیست هستم پس هستم

مارمولک

ایول خیلی با سایتتون حال کردم کارت درشته. چاکر اقا دکی یا حق