خودی ها در زمین دشمن بازی می‌کنند

رییس مرکز دکترینال امنیت ‏بدون مرز ایران، گفت: آنچه در زمان حاضر دردناک است، این که خودی ها با قوانین جمهوری اسلامی، خودشان را در معرض رای مردم قرار می‌دهند، اما در زمین دشمن بازی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، دکتر "حسن عباسی" روز چهارشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به تحلیل وقایع بعد از انتخابات پرداخت و اظهار داشت: همه باید موضع خود را نسبت به جبهه حق و باطل مشخص کنند. افراد مهم نیستند، بلکه مهم جبهه حق و باطل است.
رییس مرکز دکترینال امنیت ‏بدون مرز ایران با انتقاد از یکی از نامزدهای انتخابات گفت: امروز شنیده‌ام که وی از شکایت خود به شورای نگهبان انصراف داده اند، ولی این کار دیگر فایده ای ندارد. امروز دیگر خیلی دیر شده است. هر کس در روز تاسوعا و عاشورا حضور داشته باشد، ثواب می‌برد.
عباسی در ادامه سخنان خود در این مراسم با توصیه به دانشجویان، ادامه داد: اگر در زندگی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اعتقادی خود بر سر آدم‌ها "قمار" کردید، بازنده خواهید بود. شما باید بر جبهه ها بحث کنید نه بر سر آدم ها.
وی تاکید کرد: بزرگان سیاسی در انتخابات اخیر، خودشان را از چشم مردم انداختند. وقتی خودسازی نباشد، آدم جبهه ها را فراموش می‌کند.
عباسی ، خاطرنشان کرد: در این انتخابات، هم ریزش داشتیم و هم رویش. در برابر ریزش ها که از بین نسل اولی ها و نسل دومی های انقلاب بود، ما به ازای آن رویش داشتیم که از بین دانشجویان و نسل سومی ها بودند.

زمان مخابره: 3/4/1388 - 14:37:16

/ 6 نظر / 6 بازدید
اسماعیل

سلام وبلاگ قشنگیه خسته نباشید اگه دوست داری بدون پرداخت پول وبدون دردسر و زحمتی ملیاردر شوی به این وبلاگ سر بزن مطمئن باش زندگیت برای همیشه متحول خواهد شد www.irpoolblog.persianblog.ir

سلمان

پس فایل صوتیش کو؟ بذارید دیگه

محمد

فایل صوتی؟

غالبون(تلالو)

سلام سروش جان خسته نباشی میتونی یه جورایی متن کامل سخنرانی دکتر رو تو امیر کبیر گیر بیاری یا حد اقل اطلاعات بیشتری بدی؟ اگه تونستی خبرم کن. یا علی[گل]

پسر ایران زمین

سلام خسته نباشید کجایند مردان بی ادعا تا ببینند خونشان اینک چگونه پاسخ داده می شود و همرزمانشان در کدام جبهه اند و با ناموسشان چه می کنند؟

انسانم آرزوست

از طریق متن این خبر بعد از مدت ها باخبر شدم که دکتر عباسی آزاد شده. طی مدت اخیر در سرچ ها چیز تازه ای نمی دیدم. اندیشکده هم که مدت هاست به روز نشده. جدا خوشحالم. منتظر فایل صوتی این سخنرانی هستم. یا علی.