آنفولانزاي نيويوركي

Abbasi86.jpg

 

آنفولانزاي نيويورکي ششمين دکترين از دکترين هاي آمريکا عليه ايران از سال 1380 پس از مطرح شدن ايران ٬ عراق کره شمالي به عنوان محور شرارت ميباشد . پنج دکترين سابق ناکارآمد از آب در آمد . دکترين هاي هويج و چماق ، پليس خوب پليس بد، مکانيسم ماشه ، شک و بهت و بالاخره دکترين قورباغه که توسط دکتر شانون براي رايس نوشته شد و در آن قرار بود با توجه به فرض اينکه فرانسوي ها قورباغه را با شرايط  خاصي مي پزند جهان پيرامون ايران ميجوشيد و ايران نيز به مرور مي بايست آبپز گردد ، که اين مسئله محقق نشد.اما با توجه به اينکه ايالات متحده در راستاي سياست هاي بلند مدت خويش و همسو با استعمار پير يعني انگليس در طي بيست و هشت سال اخير اقداماتي را طرح ريزي نموده و لذا در حالتي که ديگر به بن بست رسيده است آخرين تير ترکش خويش را رو نمود که ازآن به عنوان دکترين آنفولانزاي نيويورکي ياد مي شود . روز دوم فروردين ماه سال جاري کميسيون مالي کنگره آمريکا با دعوت از مسئول بخش ايران وزارت امور خارجه آمريکا(معاون وزير امور خارجه )آقاي نيکلاس برنز در مورد اينکه رفتار آينده آمريکا در برابر ايران چگونه خواهد بود از وي سئوال نمودند که وي در پاسخ به اين سئوال، دکترين جديد آمريکا نسبت به ايران را تشريح نمود. وي با اذعان به اين که اتحاد و انسجام و در صحنه بودن مردم ايران خنثي کننده دکترين هاي سابق ايالات متحده بوده دکترين جديد ايالات متحده را حمله به اين مسئله دانست و تاکيد کرد اين دکترين حاصل کاشته هاي ما در چند سال اخير در ايران بوده و مي بايست هم اکنون از اين امکان که در ايران فراهم آورديم استفاده نمائيم . لذا راه حل ارائه شده در برابر ايران پاشاندن بذر نفرت در قلب مردم ايران توسط نيکلاس برنز در کنگره مطرح گرديد که نام آنفولانزاي نيويورکي به خود گرفت.

دانلود سخنرانيها
    :    wma.gifقسمت اول             wma.gifقسمت دوم                   منبع

/ 3 نظر / 183 بازدید
سارا

سخنراني جنابعالي در مورداين موضوع بسيار باعث غرور و افتخار اينجانب شد مخصوصا سعادت اين را هم دارم كه از شگردان حقير جنابعالي هستم با تشكر فراوان.

امير

اين چرت وپرت ها چيست؟ با كلمات لاتين و ترجمه ايي كسي استراتژيست نمي شود! آقاي عباسي بايد حتما به دكتر مراجعه كنند۰ بيشتر افرادي كه براي وي سمپاتي ميكنند هم مشكلات روحي و رواني دارند۰

رضا

دمش گرم ! عالی بود !