غرب شناسی

با سلام و پوزش بابت تاخیر در  به روز کردن

 http://tarafdarane-abbasi.persianblog.ir

 در پایین دو فایل صوتی جمعآ به مدت یک و نیم ساعت از جلسات  تدریس دکتر عباسی در دانشگاه قرار داده ام مربوط است به مباحث غرب شناسی که به تحلیل پیرامون انواع استعمار ( کهن ٬ نو ٬ نرم ) می پردازد  .توصیه می کنم حتمآ حوصله کنید و هر دو  قسمت را به دقت گوش کنید بسیار جالب و آموزنده است .با اینکه قرار دادن فایل ها در وبلاگ وقت گیر بود اما حیفم آمد که نشنوید .

      

         قسمت اول                                        قسمت دوم 

 مطلب مربوط به  چهارشنبه، 31 خرداد، 1385  --------------------

به علت اينکه سخنرانيهای جديد دکتر عباسی به دستم نرسيده يکی از جلسات تدريس دکتر مربوط به مباحث غرب شناسی را که مربوط به تفکرات و حوادث مربوط به آن زمان و توضيحات پيرامون کاتوليک و پروتستان و تبعات ناشی از اين دوره در افکار و مشی کنونی است٬در زير قرار داده ام که بسيار آموزنده و جالب است .

        قسمت اول                                   قسمت دوم

/ 5 نظر / 9 بازدید
منوچهر

با اين كه خيلي گرفتارم ولي مگه ميشه سخنراني دكتر عباسي رو گوش نداد.واقعا حرفهاي ايشون به ما روحيه ميده.سخنراني جديد ايشون يا 3 خرداد ايشون رو كسي نداره؟

مينو امينی

سلام عليکم . وبلاگ پرکاربردی دارين . از شما مچکرم که در اين زمينه فعاليت می کنيد و ما رو با سخنرانيها و تفکرات ايشان آشنا می کنيد . اميدوارم موفق و پايدار باشيد . ما هم برای شما دعا می کنيم .

شبتار

خواهش میکنم خواب دهید چه پونه میشود صدا ونظرات آن سی دی را شنید چرا که او نصف حقیقت را بیان داشته وباید مسئول ماجرا را مه خمینی وخامنه ای ورفسنجانی هستند به ملت عزیز دردانه نشان داد البته سیابازی این موجود مجعول وبازسازی شده حامنه ای بیش نیست

داود

لطفاً اگر جناب عباسي سخنراني جديدي داشتند بنده را هم در جريان بگذاريد

داود

لطفاٌ اگر جناب عباسی سخنرانی جديدی دارند بنده را در جريان بگذاريد باتشکر