آمريكا در يازده سپتامبر خودزني كرد

حسن عباسي در سلسله کلاس‌هاي غرب‌ شناسي خود در قم، حادثه 11 سپتامبر را خود‌زني آمريکا عنوان کرد .
به گزارش مهر، رئيس مرکز پلمپ‌شده بررسي دکترينال امنيت بدون مرز، طي سخناني در سلسله کلاس‌هاي غرب‌شناسي خود در قم، در خصوص حادثه 11 سپتامبر سال 2002 در آمريکا گفت: القاعده در اين ماجرا کاره ‌اي نبود و آمريکايي‌ها در اين حادثه دست به خودزني زدند تا به اين وسيله بهانه ‌اي پيدا کنند و آسياي ميانه و منطقه خاورميانه را جولانگاه خود قراردهند.
وي همچنين افزود: برج‌هاي دوقلوي نيويورک به علت وضعيت جغرافيايي، در حال خراب شدن بود و آمريکايي‌ها با انهدام آن‌ها در حقيقت روغن ريخته را نذر امامزاده کردند.حسن عباسي در ادامه با بيان اينکه 63 درصد مردم عراق شيعه هستند، گفت: مرجعيت شيعه، به‌ويژه آيت‌الله سيستاني تلاش مي‌کند تا ليست ائتلافي شيعيان عراق در انتخابات عراق پيروز شود که آمريکايي‌ها با اين مسأله موافق نيستند.
وي تصريح کرد: نيروهاي آمريکايي، حتي پس از برگزاري انتخابات از عراق خارج نخواهند شد. وي همچنين با تأکيد بر لزوم وجود اخلاق در سياست‌ ورزي گفت: معيار تشخيص ما در مسايل سياسي بايد موضع‌ گيري‌‌هاي ولي فقيه باشد و ما بدون بصيرت، دچار معضلات زيادي خواهيم شد.
او در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه تمدن غرب از لحاظ مباني و اصول،‌ تمدني يهودي محسوب مي‌شود ، ابراز داشت :مباني غرب، چيزي جز دو کتاب ايلياد و اديسه هومر که حاوي اسطوره‌هاي باستاني يونان است، نيست و کليد واژه‌هاي اين کتاب‌ها، هنوز هم در جهان غرب مرسوم است.
وي با بيان اينکه منازعه خير و شر در غرب، برگرفته از جنگ قهرمانان يونان باستان با غول‌ها است، گفت: غربي‌ها در فرهنگ خود براي هر گزاره‌‌اي يک خدا تراشيده‌‌اند و در حقيقت، قايل به تکثرگرايي (پلوراليسم) شده‌اند.
عباسي شناخت اومانيسم و مدرنيسم را در سايه شناخت اسطوره‌هاي باستاني يونان ممکن دانست و گفت: اسطوره‌هاي امروز غرب، اشخاصي همچون رامبو، آرنولد و فوتباليست‌ها شده‌اند و در مقابل، اهريمن‌ها بن‌لادن و تروريست‌ها محسوب مي‌شوند.
وي ادامه داد: خدايان امروز غرب، مفاهيمي چون حقوق بشر، جامعه مدني، ليبراليسم، اباحه‌گري و دموکراسي هستند که مي‌خواهند با استفاده از آن‌ها به جنگ اهريمن بروند. وي حزب‌الله لبنان را به منزله شمشير جمهوري اسلامي در بالاي سر اسراييل غاصب دانست و خاطر نشان کرد: امروز غربي‌ها و شهروندان اسراييلي نمي‌خواهند بميرند و در حقيقت پاشنه آشيل آن‌ها مرگ است؛ لذا ما بايد برنامه استراتژيک خود را عليه دنياي آنها به کاربريم .
عباسي همچنين با اشاره به اينکه امروز اسامي اساطير يونان باستان به وفور در کشورهاي غربي و آمريکا کاربرد دارد، اظهار داشت: غرب امروزه از ريشه همين اساطير يوناني خود را فربه کرده و براي اسطوره ‌سازي در جهان، ميليارد‌ها دلار در ساخت فيلم‌‌ها هزينه مي ‌کند تا براي جوانان جهان، اسطوره‌‌هايي چون برادپيت در نقش آشيل يوناني بسازد.
رئيس مرکز پلمپ شده بررسي‌هاي دکترينال امنيت بدون مرز با اشاره به اينکه غرب امروز غرب «براد پيت‌ها» است،‌ گفت: جهان غرب با خدايان ساختگي خود چون دموکراسي و حقوق بشر و به اسم‌‌هايي چون انقلاب مخملي يا نارنجي به شرق و جهان اسلام يورش برده و لذا امروز مي‌بينيم که کشور‌هاي اسلامي زير چکمه نظاميان آمريکايي به اشغال در‌آمده است.

/ 2 نظر / 6 بازدید
متين

پشت پرچین یه رویا من و تو تنهای تنها میشینیم تا آخر شب حا لا خوابن همه جز ما دعوتت میکنم امشب توی قلبم تا ببینی ساده اما با شکوهه لحظه های شب نشینی

m-m

با سلام ...بله تو مملکت اسلامی فلان عمه قزی مياد هزار تا فحش ميده و يکی حاضر نيست بره شکایت کنه تا یکی اومد یه حرفی زد بهشون بر میخوره ...مگه کارهای برنده جایزه نوبل بدتر از صدتا فحش نبود هیشکی بهش برنخورد؟؟؟!!!!!!!عجب