۰<( اخبار مربوط به دکتر عباسی )>۰

 

                       

 

حسن عباسی، 16 آذر سخنرانی می‌كند
 
احمد توكلي نماينده مردم تهران و حسن عباسي كارشناس مسائل استراتژيك بعد از ظهر 16 آذر در تالار شهيد چمران دانشكده فني دانشگاه تهران سخنراني مي‌كنند.
حسين فدوي عضو شوراي مركزي بسيج دانشجويي دانشگاه تهران و علوم پزشكي تهران، با بيان اين كه بسيج دانشجويي اين دانشگاهها مراسم باشكوهي را به مناسبت بزرگداشت 16آذر برگزار خواهند كرد، گفت: بسيج دانشجويي دانشگاههاي تهران و علوم پزشكي براي سخنراني در جمع دانشجويان در تالار شهيد چمران دانشگاه تهران از احمد توكلي و حسن عباسي دعوت به عمل آورده است.
وي با اشاره به اين كه برنامه بسيج دانشجويي از ساعت 13 همان روز برگزار خواهد شد، گفت: در ادامه جلسه سخنراني گروه موسيقي «يار دبستاني» به اجراي برنامه خواهند پرداخت.
شايان ذكر است رئيس جمهور نيز صبح روز 16آذر در تالار شهيد چمران دانشكده فني دانشگاه تهران سخنراني مي‌كند.

صدور قرار كفالت سنگين براي حسن عباسی

خبرنگار «بازتاب» گزارش داد، صبح روز شنبه، حسن عباسي با حضور در شعبه دوم بازپرسي دادسراي كاركنان دولت، پس از تفهيم اتهام، با صدور قرار كفالت آزاد شد.
در اين حال، وكيل عباسي با رد صدور حكم جلب براي موكلش اظهار داشت: پيش از اين دو بار براي آقاي عباسي احضاريه صادر شده بود، اما اين احضاريه‌ها به دست وي نرسيده بود كه با حضور وي در شعبه دوم بازپرسي، وي از شكايت وزارت اطلاعات آگاه شد و براي وي قرار كفالت به مبلغ بالايي صادر شد.
وي از تأييد يا تكذيب خبر تفهيم اتهام موكلش خودداري كرد و از پلمپ انديشكده اعتلاي فرهنگي ـ يكي از مراكز فعاليت حسن عباسي ـ خبر داد.
گفتني است، «بازتاب» پيش از اين از شكايت وزارت اطلاعات از حسن عباسي به خاطر چند سخنراني اخير وي، خبر داده بود.

 (حکم جلب دکتر عباسی صادر شد.)

شعبه دوم دادسرای کارکنان دولت بنا بر شکایت وزارت اطلاعات حکم جلب دکتر حسن عباسی را صادر کرد.

پیش از این خبر از شکایت وزارت اطلاعات رسیده بود که پیرو ارجاع اجرای این شکایت به شعبه دوم بازپرسی کارکنان دولت دکتر حسن عباسی در این شعبه حاظر نشده بود و پیامد آن این شعبه حکم جلب وی را صادر کرد.(وزارت اطلاعات طی شکایتی علیه دکتر عباسی به دلیل اظهارات اخیر وی اعلام جرم کرد.)

گفته می شود این شکایت مربوط به 30 سخنرانی انجام شده توسط دکتر عباسی به خصوص سخنرانی مشهد وی می باشد.( دکتر عباسی طي اظهاراتي در دانشكده‌هاي فني تهران و مشهد، به انتقاداتي شديد عليه مسؤولان نظام و ارايه برخي نظريات درباره امنيت ملي پرداخته بود.)

 ( ممنوع التصوير شدن دکتر عباسی )

متاسفانه جناب دکتر عباسی طبق دستور شورای عالی امنيت ملی ايران (جناب آقای روحانی و خاتمی ) ممنوع التصوير شد

بدين ترتيب کليه برنامه های صدا و سيما که در آنها جناب دکتر عباسی حضور داشتند لغو شد و از ادامه فعاليت منع شدند از جمله برنامه ايشان در شبکه جام جم -که به صورت زنده بود و از سال ۱۳۸۰ شروع شده بود و هر هفته اجرا می شد و تکرار آن از شبکه های جام جم ۲و ۳ نيز برای کل جهان پخش می شد-

اين تصميم در پی سخنرانی ايشان در دانشکده فنی دانشگاه تهران گرفته شد که در آن برای اولين بار به صراحت از آقايان خاتمی و روحانی نام برده بود و بسيار شديد الحن صحبت کرده بود

از اينکه اين ۲ نفر به اين شدت واکنش نشان دادند و واکنش خود را به نام امنيت ملی انجام دادند متاسفم .

در هر صورت کلاس های ايشان در محل سابق سفارت آمريکا هنوز ادامه دارد و علاقمندان می توانند از آنها استفاده کنند

در ضمن نام کامل مرکز تحت مديريت ايشان به صورت زير است :

مرکز بررسی های دکترينال امنيت بدون مرز (CBSDA)

Center for Borderless Security Doctrinal Analysis

سايت انديشکده اعتلای فرهنگی (همان مرکز بررسی های دکترينال امنيت بدون مرز )

 ( ممنوع السخنرانی شدن دکتر حسن عباسی )

آخرین خبرها حاکی از آن است که دکتر عباسی ممنوع السخنرانی نیز شدند و کلیه سخنرانی های ایشان در دانشگاه ها و مراکز دیگر لغو شد.همچنین ساختمان اندیشکده اعتلای فرهنگی ( همان مرکز بررسی دکترینال امنیت بدون مرز ) که در داخل سفارت سابق آمریکا قرار داشت توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پلمب شد.

این دستور از جانب شورای عالی امنیت ملی جناب آقای روحانی و خاتمی بوده است.که از جانب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز حمایت شد.

در هر حال هنوز از محل جدید این مرکز اطلاعی در دست نیست. امیدوارم زودتر مکانی برای این مرکز معرفی شود.

(در هر حال مطمئنم که مخالفان نمی توانند به اين راحتی صدای ايشان را خفه کنند و ملت خود انها را ساکت خواهند کرد)

/ 2 نظر / 61 بازدید
hosein

باید بگویم برخوردهای اینچنینی با شخص متخصصی مثل دکتر عباسی حماقت محض است. کسانی که نظرات وسخنرانیهای ایشان را مطالعه کنند (ومنصف باشند)حقانیت حرفهای او رامیفهمند. ولی کو آدم منصف و تسلیم در برابرحق؟؟؟

mohammad

رئیس مرکز بررسی های امنیت بدون مرز دکتر حسن عباسی طی بیانیه ای که در سایت این مرکزموجود می باشد،اعلام کرد 0 که کاندیدای مورد نظر ما برای ریاست جمهوری شخص دکترمحمود احمدی نژاد می باشد .